Forum Siberian Husky najwieksze forum rasy husky Strona Główna Siberian Husky najwieksze forum rasy husky
Siberian Husky forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aron - Czyli cały ja! ^^

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Siberian Husky najwieksze forum rasy husky Strona Główna -> NASZE HUSKY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_Klaudia_




Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skarszewy
Płeć: ONA

PostWysłany: Czw 17:19, 31 Sie 2017    Temat postu: Aron - Czyli cały ja! ^^

Cześć ludzie!

Mam na imię Aron. Jestem nieznośnym 15 tygodniowym haszczakiem, który ma zamiar się Wam przedstawić. Początkowo miałam to w planach moja Pani jednak zważając na okoliczność, że jestem już dużym pieskiem (w końcu mam 15 tygodni) zrobię to sam!

Pochodzę z okolic dużego miasta, które charakteryzuje się wielkim, krzyżackim zamkiem – tak bynajmniej podpowiada mi moja Pani! A ona nie zawsze ma rację heh. Moja mamusia oraz tatuś pochodzą z hodowli „Duma i Pasja”. Los tak chciał, że urodziło się nas aż siedmioro, cztery dziewczynki oraz trzech chłopców (w tym ja jako pierwszy), jednakże urodziliśmy się w domku, a nie hodowli więc ja rodowodu nie posiadam. Oczywiście to nie umniejsza moim haszczym cechom.

Mamusia miała tylko jeden miot, a każde z nas gdy dorośnie zostanie wykastrowane bądź wysterylizowane aby w schroniskach czy tez na ulicach nie błąkały się niechciane pieski. Dobrze, że moja Pani to popiera!

Teraz mieszkam w małej mieścinie niedaleko Gdańska. Otaczają mnie jeziora i lasy, a to oznacza wiele terenów do eksploracji! Niedaleko domu mam tez ogródek działkowy, który jest ciekawym miejscem zabaw. Tak nawisem mówiąc mieszkanie w bloku zupełnie mi nie przeszkadza. Najważniejsze, że mam w nim swój cichy i przytulny kącik, w którym mogę odpoczywać.

A oto ja:



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez _Klaudia_ dnia Czw 18:09, 31 Sie 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_Klaudia_




Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skarszewy
Płeć: ONA

PostWysłany: Czw 17:34, 31 Sie 2017    Temat postu:

<- Jak tylko będę mogła dodam zdjęcie tego czarującego Pana Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blea




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 92
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: ONA

PostWysłany: Pią 14:22, 22 Wrz 2017    Temat postu:

Piękny! Więcej zdjęć! Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz08




Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Międzyrzec Podlaski
Płeć: ON

PostWysłany: Nie 15:13, 19 Lis 2017    Temat postu:

Bardzo ładny Smile

Teraz ma już ponad 8 tyg więcej więc jestem ciekawy obecnego wyglądu. Może troszkę mięśni złapał Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_Klaudia_




Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skarszewy
Płeć: ONA

PostWysłany: Czw 16:57, 30 Lis 2017    Temat postu:

Witam ponownie Smile

Przyznam się Wam, że malutko ludzi tutaj zagląda, a jeszcze mniej odpisuje.
Ale co tam - specjalnie dla Waszej dwójki wrzucę coś nowego!

Tutaj zdjęcie robione podczas obchodzenia mojego "półroczku". Jak widać to moje pierwsze męskie zdjęcie! W końcu sięgam już do końca blatu w kuchni, uczę się otwierać drzwi, a jak moje 22 kilogramowe ciało położy się na nogach Pani to ledwo się rusza Very Happy



A tutaj dzisiejsze wylegiwanie w pościeli podczas przeglądania forum. Szczególnie przyciąga mnie taka prosto z prania. W prawdzie nie pachnie tak jak mokry las ale jest równie przyjemna.



Tym czasem uciekam bo słyszę jak otwiera się lodówka Smile
Niebawem do Was zajrzę!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Siberian Husky najwieksze forum rasy husky Strona Główna -> NASZE HUSKY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin