Forum Siberian Husky najwieksze forum rasy husky Strona Główna Siberian Husky najwieksze forum rasy husky
Siberian Husky forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klatka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Siberian Husky najwieksze forum rasy husky Strona Główna -> SZCZENIAK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rin




Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: ONA

PostWysłany: Czw 12:30, 17 Maj 2018    Temat postu: Klatka

Hej wszystkim forumowiczom! Przeglądam to forum już od dłuższego czasu i w końcu przyszedł czas na mój pierwszy post.
Od dwóch tygodni jestem w posiadaniu szczeniaka rasy husky. Mała ma 9 tygodni. Odkad trafiła do domu miała już przygotowane legowisko w klatce. Przeprowadzałam z nią trening klatkowy, staram się ją przyzwyczajać do klatki, ale Mia nie daje się przekonać. Klatka jest stale otwarta, podaje w niej każdy posiłek, wrzucam tam jej zabawki, kongi, kule smakule itp. Siedzę przy niej i podaje jej smaczki jak siedzi w klatce i chwalę. Myślałam, że może posłanie jest dla niej niewygodne, więc je zmieniałam 2 razy. Zmieniałam też wystrój klatki, zakrywałam kocem, odkrywałam, zmieniałam miejsce w mieszkaniu. Mia w ogóle się klatki nie boi. Po komendzie "na miejsce" wbiega do niej wesoła i czeka kilka sekund na nagrodę. Wygląda jakby lubiła klatkę, ale nie chce w niej przebywać ani spać. Raz próbowałam zamknąć jej klatkę. Mała zaczęła gryźć pręty, wspinać się pod sufit klatki, wyć, szczekać, drapać podłogę, ciągnąc za drzwiczki. Wyczekałam chwili kiedy się uspokoiła i otworzyłam drzwiczki. Od tamtej pory nie zamykałam klatki. Stwierdziłam, że chyba za wcześnie. Nie chciałabym, żeby klatka jej się źle kojarzyła. Ale trwa to już 2 tygodnie, a ona w ogóle klatkę ignoruje. Jakieś rady jak ją zachęcić?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Siberian Husky najwieksze forum rasy husky Strona Główna -> SZCZENIAK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin